Dostawa w hurtowni zabawek i artykułów dziecięcych Akure.pl

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia!

  • Przy każdym produkcie widnieje informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.
  • Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się od daty złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z naszego magazynu. Dla zamówień na przedpłatę (przelew tradycyjny, przelew elektroniczny, karta) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  • Czasy realizacji wysyłek liczymy w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy.
  • Jeśli jakiś zamówiony produkt nie jest w tej chwili dostępny lub jeśli czas zamówienia musi być dłuższy, zostaniesz o tym jak najszybciej poinformowana.

Minimum logistyczne:

W naszej hurtowni nie ma minimum logistycznego.

Cennik wysyłek w Polsce:

  • Dla zamówień poniżej 1000 zł – Kurier DPD 24h – 24,99 zł, czas dostawy: następny dzień roboczy
  • Dla zamówień powyżej 1000 zł Kurier DPD 24h – 0 zł, czas dostawy: następny dzień roboczy

Rodzaje wysyłek:

Wysyłka w 24h – towar w magazynie centralnym, wysyłamy do godziny 13 tego samego dnia (oprócz sobót, niedziel i dni wolnych od pracy).

Wysyłka dłużej niż 24h – towar u producenta. Potrzebujemy czasu żeby sprowadzić towar do nas. Niektórzy producenci szyją produkty na zamówienie, stąd czas dostawy jest dłuższy. Dokładamy starań żeby zachować deklarowany czas, a nawet wysłać szybciej!

Produkty wysyłamy na cały świat.

Każda wysłana paczka jest ubezpieczona!

Prowadzisz firmę za granicą? Napisz na b2b@akure.pl