1. Ogólne warunki współpracy na platformie Akure.pl
 2. Hurtowe warunki współpracy Isara:
 3. Hurtowe warunki współpracy Bamboolik

Ogólne warunki współpracy na platformie Akure.pl:

 1. Zakupy hurtowe w hurtowni zabawek i artykułów dziecięcych odbywają się na platformie Akure.pl. Prosimy o założenie tam konta i po zweryfikowaniu poprawności danych ustawiony zostanie rabat dla odbiorców hurtowych.
 2. Płatność za zamówienia przyjmujemy z góry, przelewem tradycyjnym.
 3. Brak minimum logistycznego, można zamówić nawet 1 produkt.
 4. Darmowa wysyłka kurierem powyżej 1000 zł, poniżej tej kwoty 19 netto.
 5. Jest również możliwość współpracy na zasadzie dropshipping, do kwoty produktu doliczamy wtedy 20 zł netto (jedno zamówienie) + 19 zł netto przesyłka kurierem DPD (lub można przysłać swojego kuriera).
 6. Zamówienia u producenta odbywają się w każdy poniedziałek (czas na realizację ok. 7-10 dni), zamówienia zbieramy do piątku do godz. 16.00.
 7. Trzymamy stany popularnych modeli, tak by dostępność była jak największa (obecnie 80% oferty dostępna do 24h).
 8. Jeżeli towar znajduje się w magazynie centralnym, a zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 11, produkty wysyłamy tego samego dnia (oprócz sobót, niedziel i dni wolnych od pracy).
 9. Przy każdym produkcie widnieje informacja o czasie, który potrzebujemy na jego wysłanie. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera produkty z różnymi czasami, o dacie dostarczenia paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.

W ofercie hurtowej nie obowiązuje prawo odstąpienia od umowy (nie przyjmujemy zwrotów towarów).

SZCZEGÓŁOWE HURTOWE WARUNKI WSPÓŁPRACY DLA DANEJ MARKI:

Hurtowe warunki współpracy Isara:

 • Dystrybutorzy marki Isara mogą liczyć na stały 30% rabat od ceny regularnej nosidełka (wraz z wliczonym VAT’em)
 • Prosimy o nie przekraczanie 10% rabatu od sugerowanej ceny detalicznej na produkty ISARA, pozwoli to uniknąć niepotrzebnych wojen cenowych, a wartość ew. rabatu pozwoli zbliżyć się cenowo do produktów innych marek nosideł, co będzie realną alternatywą do wyboru nosidełka.
 • W przypadku zakupu większej ilości nosideł istnieje możliwość uzyskania indywidualnego rabatu na całe zamówienie.
 • Brak minimum logistycznego

Sugerowane ceny detaliczne dla marki ISARA:

 • Nosidełka THE ONE Chustowe 750 zł
 • Nosidełka THE ONE Bawełniane 650 zł
 • Nosidełka Bawełniane Baby 515 zł
 • Nosidełka Bawełniane Toddler 595 zł
 • Nosidełka chustowe Baby 620 zł
 • Nosidełka chustowe Toddler 690 zł
 • Nosidełka bawełniano-chustowe Baby 560 zł
 • Nosidełka bawełniano-chustowe Toddler 640 zł
 • Nosidełka Quick Izi Half Buckle 609 zł

Prosimy również o przesłanie krótkiej informacji o sklepie, do umieszczenia na stronie ISARA.pl i na profilu ISARA Polska: https://www.facebook.com/isarapolska/

Zależy nam na propagowaniu marki ISARA w Polsce, jeśli macie jakieś uwagi lub spostrzeżenia, które wpłyną pozytywnie na naszą współpracę to prosimy o kontakt.


 

Hurtowe warunki współpracy Bamboolik:

 1. Zachęcamy sklepy internetowe i stacjonarne oraz doradców pieluchowania wielorazowego do nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży produktów Bamboolik w Polsce. Zapraszamy także sklepy internetowe i stacjonarne i inne instytucje (żłobki, szpitale).
 2. Firmy i instytucje, które nawiążą z nami współpracę, mogą liczyć na stały 20% rabat od cen detalicznych. Przy regularnych zamówieniach większej ilości produktów istnieje możliwość negocjacji wysokości upustu (3000 zł obrotu w kwartale).
 3. Udzielony rabat liczony jest od ceny regularnej zakupu, podanej obok wybranego produktu. Nie zawiera on kosztów dostawy.
 4. Pierwsze zamówienie za kwotę 1000 zł brutto, premiujemy gratisowym otulaczem Bamboolik z – kolor wybierany jest losowo.
 5. Sugerowane ceny detaliczne dla marki Bamboolik znajdują się przy każdym produkcie. 
 • Prosimy o nie przekraczanie 15% rabatu od sugerowanej ceny detalicznej na produkty BAMBOOLIK, pozwoli to uniknąć niepotrzebnych wojen cenowych.
 • Prosimy również o przesłanie krótkiej informacji o sklepie, do umieszczenia na stronie BAMBOOLIK.pl