Drewniana farma Montessori - TickiT

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 14 dni
Sugerowana cena sprzedaży: 239,99 zł
ilość szt.

Ocena: 5
Producent: TickiT
Kod produktu: 73399
Opis

Drewniana farma Montessori - TickiT

Solidny, tradycyjnie stylizowany zestaw klocków drewnianych, z kolorowymi nadrukami po obu stronach z prawdziwymi obrazami zwierząt gospodarskich, rolników, scenerii i traktora. Idealny dla małych dzieci do zaangażowania wyobraźni i rozwijania umiejętności opisowego języka.

Bloczki ze sklejki brzozowej o grubości 20 mm są gładkie w dotyku i łatwe w obsłudze dla małych dzieci. Klocki są wolnostojące i mogą być wykorzystywane w kreatywnej tematyce lub do nauki o zwierzętach, jedzeniu i uprawach. Realistyczne obrazy umożliwią młodszym dzieciom dokonywanie porównań z prawdziwymi zwierzętami i przedmiotami powszechnie znajdowanymi w gospodarstwie, a także zachęcają starsze dzieci do wizualizacji postaci w opowiadaniu historii i kreatywnym pisaniu.

Zawartość: 2 kury, 2 krowy, 2 świnie, 2 gęsi, 2 kozy, 1 owca, 1 jagnięcina, 1 kot, 1 owczarek, 1 koń, 2 rolników, 2 bele słomy, 4 ogrodzenia, 1 stodoła i 1 ciągnik.

Zestaw pobudza następujące obszary uczenia się:

• Rozwój fizyczny - umiejętności motoryczne
• Rozwój osobisty - wspólna gra
• Komunikacja i język - język opisowy
• Expressive Arts & Design - pomysłowa gra

Co powiedzieli testerzy PPS: „Te bloki zapewniają świetny impuls do rozwijania wyobraźni i zabawy w małym świecie. Są mocne, trwałe i praktyczne. Zdjęcia są atrakcyjne wizualnie dla wszystkich grup wiekowych i można je dodawać do innych zabawek lub bawić się nimi samodzielnie. Doskonale nadają się do poszerzania słownictwa, mówienia o ludziach, którzy tam pomagają i poznawania świata."

  • Rozmiar stodoły: 195 x 280 x 20 mm.
  • Wiek: odpowiedni od 12 miesięcy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl